Ciało

1. Peeling całego ciała

Pozwala na złuszczenie i oczyszczenie skóry, jednocześnie odprężając i relaksując nasze ciało.

Efekty zabiegu:

  • Złuszczenie martwych komórek naskórak
  • Poprawa krążenia i ujędrnienie skóry
  • Instensywne wygładzenie
  • Redukcja cellulitu
  • przygotowanie skóry do intensywniejszego działania dalszych zabiegów

2. Bandaże Arosha

Twoja skóra pozbawiona jest jędrności, borykasz się z nadwagą, miejscowym obrzękiem i cellulitem? Zapraszamy do skorzystania z zabiegu bandażowania ciała firmy AROSHA. Bandaże AROSHA wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiającym się rozstępom, cellulitem i kiedy chcemy poprawić jakość skóry. Dzięki bogatej ofercie AROSHA daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch i talia, ramiona oraz piersi.

L’anniversaire de ma copine approche, quel cadeau voulez-vous ? Une montre est une bonne option, mais une montre coûte cher. Où puis-je acheter des montres pas chères ? Des replique montre de bonne qualité fonctionneront également.

3. DX Twin Masaż modelująco wyszczuplający

DX TWIN – działanie:
– Wspomaganie lipolizy – rozpuszczanie komórek tłuszczowych prowadzące do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i zmniejszenia stopnia zwłóknienia tkanki łącznej

– Działanie drenujące i mikrostymulacyjne zabiegu wspomaga usuwanie toksyn, zastoin i złogów metabolicznych, przyczyniając się do przywrócenia prawidłowego krążenia płynów ustrojowych

– Stymulacja włókien elastynowych prowadząca do wygładzenia skóry i poprawy jej napięcia

4. Elektrostymulacja

Elektrostymulator jest urządzeniem, które stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Elektrostymulator za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Fale kierunkowe sprawiają, że włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy a stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek spalając tym samym tkankę tłuszczową.

5. Rękawy drenujące

Po zabiegu drenażu limfatycznego znikają obrzęki nóg, ustępuje uczucie ciężkości, skóra staje się bardziej jędrna, napięta. Jeden z zabiegów fizjoterapeutycznych jest rodzajem masażu specjalistycznego.Ma on na celu wspomaganie odpływu chłonki z kończyn. To doskonały zabieg oczyszczający, poprawiający cyrkulację krwi – przyspiesza on wydalanie toksyn i płynów z organizmu. Zalecany i stosowany jako zabieg oczyszczający, wspomagający.

6. Mezoterapia igłowa na wybraną partię ciała

Mezoterapia jest metodą stosowaną od lat w celu miejscowego leczenia zmian chorobowych lub ich profilaktyki. Zabieg polega na podawaniu małych ilości substancji leczniczej punkt po punkcie na określonym obszarze ciała za pomocą iniekcji. Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań klienta.

7. Redukcja rozstępów – mezoterapia mikroigłowa

Jest to stymulacja skóry za pomocą mikronakłuwania. Pozwala na odbudowę uszkodzeń skóry właściwej i zwiększenie syntezy kolagenu co prowadzi do poprawy jędrności oraz redukcji problemów skórnych. Jest zabiegiem, dzięki któremu możemy zwiększyć przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry nawet o 100.000 razy, w porównaniu z bezpośrednią aplikacją. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych, nakładane po mikronakłuciach, pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.