sklep online facebook
Medycyna estetyczna
obrazek

 

Sylwia Szymanuszka - Knast

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, STOMATOLOG.

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Obecnie związana z Katedrą i Kliniką Ortopedii Szczękowej UMP, uczestniczka I edycji Studium Podyplomowego "Estetyka Twarzy". Wykonuje zaawansowane zabiegi z użyciem najnowocześniejszych wypełniaczy, toksyny botulinowej i inne zabiegi odmładzająco-rewitalizujące oraz liftingujące, m.in. wolumetrię i nici PDO. Partnersko współpracuje z firmami Croma "Fenice", Galderma i Mertz. Prowadzi kampanie reklamowe, oraz szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

 

 

 

 

 

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz medycyny estetycznej na tkankach miękkich.

 

 

 • Wybielanie zębów,

 • Mezoterapia igłowa,

 • Korekta zmarszczek, wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym:

  • Bruzdy nosowo-wargowe,

  • Zmarszczki marionetki,

  • Bruzda bródkowa,

  • Zmarszczki „palacza” i „kurze łapki”.

 • Zabiegi wolumetryczne w różnych obszarach anatomicznych:

  • Modelowanie skroni,

  • Wypełnianie doliny łez, niwelowanie cieni pod oczami,

  • Modelowanie 1/3 środkowej i dolnej części twarzy przy użyciu kaniuli,

 • Powiększanie /wypełnianie /korekta kształtu ust

 • Mezolift i mezobotoks okolicy twarzy, szyi, dekoltu i rąk:

  • Leczenie wiotkiej skóry „pierścieni Wenus”, wiotkości powiek, zmarszczek palacza, rozstępów

 • Likwidacja zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej (BOTOKS):

  • Okolica międzybrwiowa,

  • Zmarszczki poziome czoła,

  • Kurze łapki, zmarszczki powieki dolnej, opadające kąciki ust

 • Leczenie przerostu mięśni żwaczy i blizn przerostowych (Botulina A)

 • Lifting preparatem RADIESSE (hydroksyapatyt wapnia)

 • Nici PDO pełen zakres(mono,screw,barbs,cogs)

 • Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej (lipoliza injekcyjna preparatem AQUALYX certyfikacja)

 • Biorewitalizacja preparatem PRX T33

 • Leczenie celullitu metoda injekcyjna preparatemALIDYA

 

 

 

 Dr Natalia Kulczyńska

Medycyna estetyczna jest dziedziną rozwijającą się niezwykle dynamicznie, dlatego też nieustanne kształcenie i śledzenie nowości dotyczących zarówno preparatów, jak i technik zabiegowych jest niezbędne do stałego wzrostu poziomu i jakości wykonywanych usług, stosowania najnowocześniejszych rozwiązań, a tym samym zwiększania zakresu wykonywanych zabiegów i ich efektywności.

Dobry wygląd dodaje nam pewności siebie, sprawia, że czujemy się znacznie lepiej, a tym samym zyskujemy energię do realizacji zamierzonych celów. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej zdrowie i piękno stają się dostępne na wyciągnięcie ręki. Swój zawód wykonuję z niezwykłą przyjemnością, ponieważ jest on moją życiową pasją. Dobro pacjenta jest dla mnie najwyższą wartością, a wszystkie zabiegi sygnowane przez Kulczyńska MEDYCYNA ESTETYCZNA wykonywane są z najwyższą starannością oraz dbałością o zdrowie pacjentów. Najwyższą jakość oferowanych usług i pełen profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy. Najnowsze technologie i nowoczesne preparaty światowych firm medycznych sprawiają, że zabiegi są bezpieczne i możliwie nieinwazyjne. Naszym pacjentom zapewniamy pełną dyskrecję.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi oferowanych zabiegów.

Natalia Kulczyńska

 

dr Natalia Kulczyńska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
1. WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

 

Zastosowanie wypełniaczy w medycynie estetycznej:

 

 

Zabiegi wykonujemy przede wszystkim wypełniaczami marki RESTYLANE ,ponieważ są one najbardziej biokompatybilne z naszymi własnymi tkankami, bardzo trwałe , bezpieczne,posiadają szeroki wachlarz  preparatów o różnej gęstości,co pozwala na precyzyjny dobór do obszaru,rodzaju skóry i efektu, jaki pragniemy osiągnać.

 

RESTYLANE jest wiodącą marką na całym świecie.

NASHA? (Non-Animal, Stabilized, Hialuronic Acid) to unikalna technologia produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego, która została stworzona i opatentowana przez firmę Q-MED.  Wyjątkową cechą technologii NASHA? jest proces stabilizacji, dający w konsekwencji jedyny na świecie produkt stabilizowany, różniący się od naturalnego kwasu hialuronowego poniżej 1%. Minimalna modyfikacja cząsteczki kwasu hialuronowego zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwyższy profil bezpieczeństwa, potwierdzony w ponad 65 światowych badaniach klinicznych. 

 

 

 

2. Restylane Skinboosters

PREPARATY RESTYLANE? SKINBOOSTERS? TO PRZEŁOMOWA SERIA PREPARATÓW GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCYCH, POPRAWIAJĄCYCH OD WEWNĄTRZ OGÓLNĄ JAKOŚĆ SKÓRY, ZAPEWNIAJĄC JEJ NATURALNY BLASK.

NA CZYM POLEGAJĄ ZABIEGI RESTYLANE SKINBOOSTERS?
Restylane Skinboosters to zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry, opracowane w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy ogólnej jakości skóry. Oznacza to zwiększenie stopnia nawilżenia całej skóry, co zapewnia jej zdrowy blask, poprawiając tym samym wygląd jej powierzchni.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI  RESTYLANE  SKINBOOSTERS?
Restylane Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować:
U kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry
U osób z młodszą bądź bardziej dojrzałą skórą
Na twarzy, ustach, szyi, dłoniach i dekolcie
U  osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry

W JAKI SPOSÓB RESTYLANE SKINBOOSTERS ZAPEWNIAJĄ GŁĘBOKIE NAWILŻENIE SKÓRY?
Restylane Skinboosters, podobnie jak jabłko pobierające wodę z gałązki, nawilżają skórę od wewnątrz, aby zapewnić piękny efekt na zewnątrz.

 

 

CZY ZABIEGI SĄ BEZPIECZNE?
Tak. Kwas hialuronowy ma zastosowanie w preparatach kosmetycznych oraz medycznych. Restylane Skinboosters opracowane zostały w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane, po 16 latach badań i ponad 20 milionach zabiegów, począwszy od 1996 roku. Skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo kwasu hialuronowego zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

NA JAKICH OBSZARACH MOŻNA UZYSKAĆ POPRAWĘ WYGLĄDU SKÓRY PO ZASTOSOWANIU RESTYLANE SKINBOOSTERS?
Obszary, na których można wykonywać zabiegi, obejmują: Twarz  Dłonie Usta  Dekolt Szyję

CZY SKINBOOSTERS MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI TERAPIAMI?
Tak. Restylane Skinboosters to wszechstronny wybór terapeutyczny. Mogą być stosowane samodzielnie bądź w połączeniu z innymi terapiami estetycznymi. Państwa lekarz pomoże w wyborze preparatów oraz ustali harmonogram leczenia, tak by osiągnąć możliwie najlepsze wyniki.

ILE CZASU TRWA ZABIEG?
Po wstępnej konsultacji z lekarzem, zabieg zwykle trwa  od 15 do 20 minut.

ILU SESJI TERAPEUTYCZNYCH WYMAGA PACJENT?
W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, by pacjent otrzymał: J  eden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni R egularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy

CZY PACJENT NATYCHMIAST ZAUWAŻY  EFEKT ZABIEGU?
Efekty pojawiają się stopniowo i w subtelny sposób. O ile pacjent może zauważyć poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego powyżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie.  Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stosowanych  produktów oraz obszarów skóry..

 

 

 

 

3. HYDROLIFT-NICI HIALURONOWE

Nici można wprowadzać za pomocą zaokrąglonej, atraumatycznej mikrokaniuli lub przy użyciu cieniutkiej igły. ?

Hydrolift jest innowacyjną metodą modelowania twarzy, prowadzącą również do poprawy struktury zwiotczałej skóry. Metoda polega na śródskórnej implantacji nici hialuronowych za pomocą zaokrąglonej, atraumatycznej mikrokaniuli. Zabieg jest mniej urazowy, rzadziej pozostawia siniaki. Najczęściej wykonywany jest bez znieczulenia, a po zabiegu pacjentka może wrócić do swojej normalnej aktywności. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które znikają po kilku godzinach.
Zabieg umożliwia poprawę owalu twarzy, likwidację tzw. chomików, wyszczuplenie twarzy, zaokrąglenie policzków, uniesienie kącika ust, uniesienie kącika oka, uniesienie brwi. Umiejętnie wykonany ma dwukierunkowe działanie - prawidłowo wszczepione nici liftingują poddany zabiegowi obszar, a kwas hialuronowy nawilża, ujędrnia i rewitalizuje skórę.
Technika Hydrolift może być łączona z technikami wolumetrycznymi, wypełnieniami i Hydrobalansem, a także z innymi zabiegami dermatologii estetycznej. Umiejętnie wykonany zabieg ma dwukierunkowe działanie - prawidłowo wszczepione nici liftingują poddany zabiegowi obszar, a kwas hialuronowy nawilża,ujędrnia i rewitalizuje skórę.

 

 

 

 

4. Botoks

Dla kogo są zabiegi z Botoksu ?

Botox można stosować jako profilaktykę tworzenia się zmarszczek działanie można
rozpocząć w momencie gdy nie są jeszcze wyraźnie widoczne - w ten sposób opóźnimy ich powstanie.Najczęściej jednak wykonujemy zabieg, gdy zmarszczy sa juz widoczne. Polecamy tę metodę dla osób z żywą, silną mimiką. To obecnie najskuteczniejsza terapia przeciwzmarszczkowa. U osób dojrzałych zastosowanie Botoxu jest bardziej spektakularne, ponieważ wygładza zmarszczki już istniejące. W przypadku zmarszczek bardzo głębokich czasami występuje
konieczność dodatkowego wypełnienia ich np: kwasem hialuronowym.

Botox jest stosowany w usuwaniu:


- uniesienia opadających kącików ust
- zmarszczek poprzecznych czoła
- zmarszczek "palacza" wokół ust
- zmarszczek pionowych między brawiami
- "kurzych łapek" - wokół oczu
- uniesienia powiek

Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet.

Bardzo często używana, w celu likwidowania nadmiernej potliwości okolicy pach, jak również dłoni i stóp.

 

Bardzo ważnym elementem zabiegu jest sama konsultacja i omówienie, które miejsca na twarzy zostaną poddane zabiegowi natomiast sam zabieg trwa bardzo krótko.

Jakich efektów możemy oczekiwać po zabiegu?

Zmarszczki są częściowo lub zupełnie niewidoczne. Wyraz twarzy jest pogodniejszy i wygląda naturalnie. Dawka botoxu dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb.
Kiedy widzimy pierwsze efekty ? Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 2-3 dniach od wstrzyknięcia. Natomiast pełny efekt terapeutyczny jest widoczny dopiero po 7-10 dniach. Efekty uzyskane tą metodą zależą od indywidualnych cech organizmu. Gdy przestaje działać preparat efekty zabiegu w sposób naturalny powoli zanikają,zdarza się jednak,że oduczamy się pewnych ruchów mimicznych(najczęściej jest to zmarszczka międzybrwiowa) i znacznie zmniejsza się intensywność marszczenia się po ustąpieniu działania botuliny. Po całkowitym wygaśnięciu działania toksyny botulinowej, zabieg można powtórzyć.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi?

Twarz już po jednym zabiegu wygląda młodziej, jest bardziej wypoczęta. Każde kolejne wstrzyknięcie
botoxu wydłuża czas utrzymywania się jego efektów. Wynik dodatkowego działania botoxu, polega również na tym, że gdy nie wykonujemy intensywnych ruchów marszczących czoło czy ruchów odpowiedzialnych za "kurze łapki" skóra delikatnie odpoczywa, więc po ustaniu działania botoxu i tak wygląda młodziej.

 

 

 

 
 

5. Lipoliza

Lipoliza jest to bezoperacyjna redukcja tkanki tłuszczowej polegająca na podaniu w określone okolice ciała fosfatydylocholiny. Jest to metoda dla osób pragnących wymodelować sylwetkę bez konieczności zabiegów operacyjnych. Najlepszymi kandydatami do zabiegów lipolizy są pacjenci, którzy mimo usilnych starań nie mogą osiągnąć zamierzonych rezultatów w kształtowaniu sylwetki.Większość z Nas posiada tzw:"trudne partie",ktorych nie jesteśmy w stanie się pozbyć poprzez diety i ćwiczenia,bardzo często są to miejsca uwarunkowane genetycznie.

Fosfatydylocholina to naturalny składnik naszego organizmu. Lecytyna, która otrzymywana jest z ziaren soi. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych, redukcji lipidów we krwi oraz w szeregu innych wskazań.

Fosfatydylocholina podawana w tkankę tłuszczową powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych, a po wniknięciu do komórki wywołuje rozpad trójglicerydów. Następnie wraz z lipoproteinami jest transportowana do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

Najczęściej Lipoliza wykonywana jest w okolicy: podbródka, brzucha, ud, kolan, karku bądż pośladków.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatów fosfatydylocholiny w ściśle zaplanowane miejsca. Wykonanie zabiegu nie wymaga znieczulenia, jednak często dla pełnego komfortu Pacjenta stosuje się znieczulenie miejscowe. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, karmienie piersią, infekcje skóry w miejscach podawania, nadmierna otyłość, stwardnienie rozsiane, padaczka ,cukrzyca, niewydolność nerek.

Możliwe odczyny po lipolizie to zaczerwienie skóry, obrzęk, drobne siniaki, uczucie dyskomfortu w miejscu podania, świąd , utrzymujące sie do 3-7 dni, objawy te świadczą jednak o prawidłowym działaniu fosfatydocholiny i można je zminimalizować poprzez przyjmowanie  leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, takich jak Nurofen czy Paracetamol.

 

 

 

6. Regeneris

Regeneris od ponad 10 lat święci triumfy w światowej medycynie ? jest stosowany w chirurgii plastycznej, ortopedii, kardiologii, a nawet okulistyce. Od trzech lat z powodzeniem jego dobroczynne właściwości wykorzystuje medycyna estetyczna.Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Zabieg Regeneris występuje w trzech wersjach. W zależności od tego, jaki efekt leczniczy chcemy uzyskać, stosuje się różne sposoby podania uzyskanego eliksiru:

- mezoterapię (zastrzyki śródskórne),
- wypełnienie (wstrzyknięcia wzdłuż linii fałdu lub zmarszczki) lub
- maskę komórkową.   

Mezoterapia:
- rewitalizacja skóry twarzy: wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
- remodeling włókien kolagenowych
- stymulacja i regeneracja owłosionej skóry głowy

Wypełnianie zmarszczek:
- wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry

Maska komórkowa:
- regeneracja skóry twarzy
- przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Regeneris to właściwy zabieg jeśli:
- skóra Twojej twarzy wymaga rewitalizacji - jest zmęczona, brakuje jej napięcia, ma niejednolity koloryt, jest wysuszona.
- chcesz zlikwidować oznaki starzenia - fałdy, zmarszczki, kurze łapki, zapadniętaskóra, zmniejszona gęstość skóry
- masz za sobą zabiegi medycyny estetycznej - chcesz przyśpieszyć regenerację skóry i gojenie
- chcesz wypełnić blizny po trądziku
- poszukujesz produktów naturalnych

Przeciwwskazania:
- choroby krwi
- nowotwory
- ciąża, laktacja
- leczenie antykoagulanta

Przebieg zabiegu:
Pobranie krwi - w zależności od celu zabiegu (mezoterapia, wypełnienie, maska) - od 1 do 3 probówek (każda ok. 7 ml), próżniowo z użyciem specjalnego zestawu.
Następnie krew zostaje odwirowana w probówce laboratoryjnej, w której znajduje się specjalny opatentowany żel separujący czerwone krwinki od osocza bogatopłytkowego. Żel to wyjątkowy chemiczny polimer, amorficzny i zupełnie jałowy, na dodatek bardzo wydajny- pozwala uzyskać ponad 90% płytek z krwi pacjenta.

Podanie Regeneris pacjentowi w formie:
- mezoterapii ( 4 zabiegi co 2 tygodnie)
- wypełnienia (2 zabiegi co 3 tygodnie)?
- maski (jako pojedynczy zabieg - przyspiesza proces gojenia, jest zalecana po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, pilingach, zabiegach z użyciem lasera - lub kuracja cykliczna: 1-3 razy na rok w serii)

 

 

 

7. MEZOTERAPIA

Mezoterapia polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Metoda ta jest stosowana celem zmniejszenia objawów starzenia się skóry, poprawy jej wyglądu oraz odmłodzenia, w leczeniu rozstępów i cellulitu, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Mezoterapię można łączyć z innymi zabiegami.

Na czym polega zabieg?

Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej co powoduje odżywienie, rewitalizację oraz regenerację skóry. Do zabiegów stosuje się specjalne preparaty zawierające m.in. krzem, kofeinę, wyciąg z nostrzyka żółtego, wyciąg z karczochów czy kwas hialuronowy. Indywidualnie dobiera się zestaw substancji aktywnych składający się z 3-4 składników, tworząc z nich specjalny koktajl. Przed zabiegiem twarz pacjenta jest znieczulana kremem Emla a następnie strzykawką z cienką igłą lub pistoletem automatycznie regulującym głębokość wkłuć wstrzykiwany jest preparat. Nakłucia wykonuje się co 0,5-1,5 cm. Po zabiegu stosuje się masaż, co powoduje równomierne rozprowadzenie składników.

Zastosowanie mezoterapii w medycynie estetycznej:


Mezoterapia wymaga wielu wizyt w gabinecie i przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest seryjnie. Częstotliwość zabiegów zależy od typu leczenia.


Objawy te nasilają się i pogłębiają wraz z wiekiem. Zabieg dotyczy twarzy, szyi lub dekoltu. Zabieg poprawia metabolizm komórek skóry, stymuluje fibroblasty oraz produkcję kolagenu i elastyny, poprawia nawilżenie i odżywienie skóry. Po serii zabiegów widoczna jest poprawa napięcia i jędrności skóry.

Częstość wykonywania zabiegów:

- na początku: 1 zabieg na 2 tygodnie przez okres 2 miesięcy
- następnie: 1 zabieg przez 1-3 miesiące


Polega na podaniu preparatów zawierających kofeinę, wyciąg z nostrzyka, rutynę, wyciąg z karczocha, enzymy lipolityczne w miejsca zajęte cellulitem - na udach, pośladkach czy biodrach. Substancje te zwiększają miejscowo przemianę materii i powodują zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Częstotliwość zabiegów:

- na początku: 1 zabieg na tydzień przez miesiąc
- następnie: 1 raz na miesiąc przez 3 miesiące
- zabieg przypominający: raz na pół roku


Zabieg wykonuje się wprowadzając substancję wzdłuż zmiany. Celem uzyskania zadawalającego efektu należy wykonać serię zabiegów w odstępach comiesięcznych. Efekty widoczne są po 4-6 miesiącach.

Częstotliwość zabiegów:

- 1 zabieg na miesiąc


Stosuje się preparaty zawierające witaminy, oligoelementy, krzemionkę organiczną oraz dekspantenol, minoksidil lub placentex.

Częstotliwość zabiegów:

- na początku: 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy
- następnie: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy

Przeciwwskazania do mezoterapii:

 

 

 

 

8. LIGHT EYES ULTRA cienie pod oczami,obrzek powiek,korekcja drobnych zmarszczek.Koktajl zawiera Ruszczyk,witaminę C,jagode,rozmaryn i antyoksydanty.POPRAWIA MIKROKRAŻENIE I ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY,ZMNIEJSZAJĄC TENDENCJE DO GROMADZENIA SIĘ PŁYNÓW WOKÓŁ OCZU.Wpływa na system naczyń krwionośnych dając silny tonizujący efekt,a komórki skóry stają się bardziej elastyczne i trwałe.Hamuje działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcje kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek.
Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który za wiera ruszczyk, witaminę C oraz antyoksydanty. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

WSKAZANIA:
EFEKTY

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

 

 
 
 

9. Macrolane - przywraca dłoniom młody wygląd
 
Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody i wizytówką kobiety. Mówią o niej wszystko, a zwłaszcza ujawniają wiek. Dodają uroku, gdy mają zadbaną skórę, są gładkie, promienieją zdrowiem i świeżym wyglądem.
 
Innowacyjny zabieg spektakularnej odbudowy objętości dłoni za pomocą Macrolane? to rozwiązanie dla Twoich dłoni.
 

Powody starzenia się skóry dłoni

Skóra dłoni nie zawiera gruczołów łojowych i ma bardzo cienką tkankę tłuszczową. W związku z tym jest pozbawiona ochronnej warstwy natłuszczająco-nawilżającej, co przyczynia się do jej szybszego starzenia.Ponadto jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych, których negatywny wpływ jest tu
bardziej znaczny niż w przypadku skóry twarzy. Latem ręce narażone są na działanie promieni słonecznych, które powodują tzw. słoneczne starzenie się skóry. Pod wpływem promieniowania UV skóra staje się sucha,mało sprężysta, pokryta plamkami i drobnymi zmarszczkami. W zimie niekorzystne dla skóry są wahania temperatur, mróz i chłód, a w pomieszczeniach działanie suchego powietrza. Poza tym ręce mają ciągły kontakt z chlorowaną wodą, środkami czystości i detergentami. Efektem oddziaływania tych wszystkich czynników jest przede wszystkim przyspieszone starzenie skóry.
 
Innowacyjne rozwiązanie zabieg Macrolane?

Z upływem lat skóra dłoni traci elastyczność i jest słabiej nawilżona, jednak do tej pory nie było sprawdzonej metody na przeciwdziałanie relatywnie szybkim efektom jej starzenia. W trosce o poprawę ich wyglądu lekarze szukali różnych rozwiązań. Stworzono innowacyjny zabieg spektakularnej odbudowy objętości dłoni przy użyciu stabilizowanego kwasu hialuronowego ? Macrolane?.  
 
Zabieg jest krótką i prostą procedurą, wykonywany w ciągu kilkunastu minut w znieczuleniu miejscowym. W
nowej technice wykorzystuje się Macrolane? VRF20, naturalny wypełniacz na bazie opatentowanej technologii NASHA?, dedykowany do kształtowania ciała. Zabieg jest nieinwazyjny, nie wymaga hospitalizacji. Powrót do codziennych czynności jest natychmiastowy.
 
Dłonie są Twoją wizytówką, zadbaj o ich piękny wygląd!

 

 

 

Poniżęj link do strony Pani dr Natali Kulczyńskiej i jej certfikaty

http://kulczynska.com/certyfikaty

 

 

 

eStats error: Could not connect to database! (/home/weboski/domains/ebadan.pl/public_html/_nowa/estats/lib/core.class.php: 349)