sklep online facebook
Fryzjerstwo
obrazek


Vero K-Pak Color System

To jedyny na świecie system rekonstruujący włos w trakcie zabiegu koloryzacji.
Wszystko dzięki niskiej zawartości amoniaku, delikatnie otwiera on jego łuski, co pozwala na wniknięcie pigmentu do wnętrza włosa. Po koloryzacji rewolucyjny Quadramine Complex™ zamyka jego łuski, zatrzymując w nich pigment. Kompleks ten wzmacnia włosy i naprawia uszkodzenia, dzięki czemu kolor jest trwały.

 

Joico LumiShine

To przełom w koloryzacji! Wbudowana technologia ArgiPlexTM, która łączy siłę i możliwości trzech zaawansowanych formuł gwarantujących w pełni skuteczną odbudowę zniszczonych włosów, wydłużoną trwałość koloru oraz dwukrotnie większy połysk.

 

 

 

 

 

Regeneracja JOICO K-PAK HAIR REPAIR SYSTEM

To profesjonalny 30 minutowy zabieg wykonywany tylko i wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Przeznaczony jest dla każdego tupu włosów: przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych, zwiększa jego blask, przywraca optymalne nawilżenie odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy. Może być też doskonałą alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów.

 

eStats error: Could not connect to database! (/home/weboski/domains/ebadan.pl/public_html/_nowa/estats/lib/core.class.php: 349)