sklep online facebook
DermaQuest - Dermatologicze spojrzenie na piękno!

DermaQuest to:

 

 

 

Pionier i współtwórca przełomowego stosowania roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych!

 

Komórki macierzyste odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.

 

 

 

Prekursor liposomowych formuł z peptydami biomimetycznymi i neuropeptydami!

 

Peptydy biomimetyczne naśladują obecne w skórze substancje i oddziałują na komórki docelowe, dając spektakularne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej. Neuropeptydy wykazują działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej, przez co efektywnie redukują głębokość zmarszczek mimicznych. W formułach DermaQuest peptydy biomimetyczne występują w formie liposomów i stosowane są w ich najbardziej efektywnym stężeniu.

 

 

 

Światowy lider terapii opartych na czystym retinolu!

Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej.

 

W formułach występuje czysty retinol w połączeniu z lipofilową witaminą C: BV-OSC. Formuły DermaQuest oparte są na 0,2% , 1% i 4% retinolu, dając spektakularne rezultaty w specjalistycznej terapii skóry.

 

 

 

DermaQuest jest pierwszym i jedynym laboratorium dermokosmetyków medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym!

 

Kwas ferulowy to bardzo silny antyoksydant, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV.Jego działanie przeciwrodnikowe jest na tyle spektakularne, że doczekał się wielu badań klinicznych potwierdzających jego skuteczność.Na chwilę obecną jest jednym z najbardziej pożądanych anytoksydantów w formułach dermomosmetyków medycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age DermaQuest

Luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. W zabiegu zastosowano stabilną, lipofilową formę witaminy C: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry i błyskawicznie poprawia jej kondycję.

 

Dopełnieniem doznań sensorycznych jest masaż relaksacyjny oparty na naturalnych olejach z kokosa, słodkich migdałów i orzechów kukui.

 

WSKAZANIA:

 

 

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

  1. Peptide Glyco Cleanser
  2. Nourishing Peptide Rich
  3. Peptide Eye Firming Serum
  4. Stem Cell 3D Tinted Moisturizer SPF 30

 

SERIA: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku.

Zabieg całoroczny.

Cena: 180 zł

 

 

 

 

 

 

 

Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmaarszczek mimicznych. Formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu - pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd - Argirelina w najwyższym efektywnym stężeniu [10%]. Skrócona forma toksyny botulinowej działa na tym samym poziomie co botoks, nie wykazując toksyczności. 

 

WSKAZANIA:

 

 

EFEKTY:

 

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 

  1. Peptide Glyco Cleanser
  2. Peptide Line Corrector
  3. Stem Cell 3D Eye Lift
  4. Stem Cell 3D Tinted Moisturizer SPF 30

 

SERIA: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku

Zabieg całoroczny, pod warunkiem nie opalania skory i występowania odpowiednich temperatur.

Cena: 240 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terapeutyczny zabieg dyniowy DermaQuest

Program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się z rozszerzonymi porami.

Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni, źródle:

 

-witamin C, B1, B2, B6, PP oraz K,

 

-beta-karoten, który w głębszych warstwach skóry przekształca się w witaminę A i palmitynian retinylu.

 

Efekt czystej skóry osiągamy w bardzo krótkim czasie dzięki witaminie A oraz kwasom BHA i AHA, które wykazują działanie antybakteryjne i seboregulujące.

 

WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 

 

SERIA: 8 zabiegów co 2 tygodnie, dwa razy w roku

Zabieg całoroczny.

Cena: 160 zł

 

 

 

 

 

Peeling Dyniowy DermaQuest

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi , łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg również polecany dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia.

 

WSKAZANIA:

 

 

EFEKTY:

 

 

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFAKTY:

 

 

Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku. Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmian zapalnych sugerowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu.

Cena: 160 zł

 

 

 

Peeling Vitamin C DermaQuest

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczyniowej, skłonnej do powstawiania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. Witamina C wykazuje samodzielne właściwości antyoksydacyjne, jak również reegeneruje witaminę E znajdującą się we wszystkich komórkach skóry wzmacniając jej system naprawczy i fotoprotekcyjny. Jest niezbędną witamina do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzacnia naczynia krwionośne.

 

WSKAZANIA:

 

 

EFEKTY:

 

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 

 

 

 

Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku

Cena: 220 zł

 

 

Azelaic Peel DermaQuest

Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. 

 

Kwas kojowy rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiego powstawaniu nowych dzięki zawartości tyrozynazy.

 

Kwas azelainowy podobnie jak kojowy wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia, ponadto zmniejsza wydzielanie sebum. 

 

Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.

 

WSKAZANIA:

 

 

EFEKTY:

 

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 

 

SERIA:6 zabiegów co 7 dni, dwa razy w roku.

Peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiedniej temperatury.

Cena: 150 zł

 

 

 

 

 

eStats error: Could not connect to database! (/home/weboski/domains/ebadan.pl/public_html/_nowa/estats/lib/core.class.php: 349)