sklep online facebook
Peelingi dermatologiczne DERMAQUEST
obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DermaQuest to:
 
Pionier i współtwórca przełomowego stosowania roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych!
Komórki macierzyste odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.
 
Prekursor liposomowych formuł z peptydami biomimetycznymi i neuropeptydami!
Peptydy biomimetyczne naśladują obecne w skórze substancje i oddziałują na komórki docelowe, dając spektakularne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej. Neuropeptydy wykazują działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej, przez co efektywnie redukują głębokość zmarszczek mimicznych. W formułach DermaQuest peptydy biomimetyczne występują w formie liposomów i stosowane są w ich najbardziej efektywnym stężeniu.
 
Światowy lider terapii opartych na czystym retinolu!
Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej.
W formułach występuje czysty retinol w połączeniu z lipofilową witaminą C: BV-OSC. Formuły DermaQuest oparte są na 0,2% , 1% i 4% retinolu, dając spektakularne rezultaty w specjalistycznej terapii skóry.
 
DermaQuest jest pierwszym i jedynym laboratorium dermokosmetyków medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym!
Kwas ferulowy to bardzo silny antyoksydant, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV.
Jego działanie przeciwrodnikowe jest na tyle spektakularne, że doczekał się wielu badań klinicznych potwierdzających jego skuteczność.
Na chwilę obecną jest jednym z najbardziej pożądanych anytoksydantów w formułach dermomosmetyków medycznych.
 
 
 
 
 Rewitalizujący Zabieg Anti-Age DermaQuest
 Luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. W zabiegu zastosowano stabilną, lipofilową formę witaminy C: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry i błyskawicznie poprawia jej kondycję.
Dopełnieniem doznań sensorycznych jest masaż relaksacyjny oparty na naturalnych olejach z kokosa, słodkich migdałów i orzechów kukui.
 
WSKAZANIA:

 

 EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 1. Peptide Glyco Cleanser
 2. Nourishing Peptide Rich
 3. Peptide Eye Firming Serum
 4. Stem Cell 3D Tinted Moisturizer SPF 30

 

SERIA: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku.

Zabieg całoroczny.

Cena: 180 zł

 

 

 

 

 

Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmaarszczek mimicznych. Formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu - pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd - Argirelina w najwyższym efektywnym stężeniu [10%]. Skrócona forma toksyny botulinowej działa na tym samym poziomie co botoks, nie wykazując toksyczności. 

 

WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 1. Peptide Glyco Cleanser
 2. Peptide Line Corrector
 3. Stem Cell 3D Eye Lift
 4. Stem Cell 3D Tinted Moisturizer SPF 30

 

SERIA: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku

 Zabieg całoroczny, pod warunkiem nie opalania skory i występowania odpowiednich temperatur.

Cena: 240 zł

 

 

 

 

 

Terapeutyczny zabieg dyniowy DermaQuest

Program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się z rozszerzonymi porami.

 

 
Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni, źródle:
-witamin C, B1, B2, B6, PP oraz K,
-beta-karoten, który w głębszych warstwach skóry przekształca się w witaminę A i palmitynian retinylu.
Efekt czystej skóry osiągamy w bardzo krótkim czasie dzięki witaminie A oraz kwasom BHA i AHA, które wykazują działanie antybakteryjne i seboregulujące.

 
WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

 KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 

SERIA: 8 zabiegów co 2 tygodnie, dwa razy w roku

Zabieg całoroczny.

Cena: 160 zł

 

 

 

Peeling Dyniowy DermaQuest

 

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi , łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg również polecany dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia.

 

WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFAKTY:

 

Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku. Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmian zapalnych sugerowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu.

Cena: 160 zł

 

 

 

 

Peeling Vitamin C DermaQuest


Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczyniowej, skłonnej do powstawiania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. Witamina C wykazuje samodzielne właściwości antyoksydacyjne, jak również reegeneruje witaminę E znajdującą się we wszystkich komórkach skóry wzmacniając jej system naprawczy i fotoprotekcyjny. Jest niezbędną witamina do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzacnia naczynia krwionośne.

 

WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 

Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku


Cena: 220 zł

 

 

 

 

 

Azelaic Peel DermaQuest

Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. 

Kwas kojowy rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiego powstawaniu nowych dzięki zawartości tyrozynazy.

Kwas azelainowy podobnie jak kojowy wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia, ponadto zmniejsza wydzielanie sebum. 

Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.

 

WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 

SERIA:6 zabiegów co 7 dni, dwa razy w roku.

Peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiedniej temperatury.

Cena: 150 zł

 

 

 

 

Retexture Brite Peel DermaQuest

Terapia wybielająco-ujędrniająca. Kluczowym elementem jest dwuetapowe zastosowanie czystego retinolu, aktywuje ona syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przez co znacząco spłycają się zmarszczki. Etap gabinetowy to początek kuracji, a jej najbardziej efektywną część stanowi RETEXTURE Serum, które Pacjent stosuje w domu, należy go wprowadzić do wieczornej pielęgnacji już w pierwszym dniu po zabiegu. Jest to etap, w trakcie którego przebarwienia rozjaśniają się nawet o 60-80%. Zastsowanie unikalnego skladnika aktywnego którym jest hexylorezorcynol zapewnia tak spektakularne efekty rozjaśniające.

 

 WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 1. Peptide Glyco Cleanser
 2. C Infusion Serum
 3. SkinBrite Serum - rano i wieczór
 4. Peptide Eye Firming Serum
 5. ZinClear SPF 30 Nude lub Sun Armor SPF 50 - rano

 

 

 SERIA: minimum 2 zabiegi co 28 dni, dwa razy w roku.

Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu: od września do maja.

Cena: 300 zł

 

 

 

 

 

TCA [7%], BHA [2%] + Retinol [4%]

Bardzo silny peeling chemiczny, który znacząco zmienia strukturę naskórka i wpływa na silną stymulację skóry właściwej poprzez zastosowanie czystejformy witaminy A. TCA powoduje całkowitą koagulację warstwy rogowej, przez co wnikanie retinolu do skóry jest bardzo intensywne, a efekt terapeutyczny osiągany w szybkim czasie. Peeling niweluje defekty skóry w postaci nierównej powierzchni, blizn, rozstępów oraz zmarszczek utrwalonych.

skóra po zabiegu jest mocno napięta oraz w ciągu 48 godzin może ulec zbrązowieniu, na drugi dzień po zabiegu zaczyna pękać i łuszczyć sie, dlatego ważne jest, by bezwzględnie stosować się do zaleceń terapeuty i używać odpowiednich preparatów pozabiegowych.

 

WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 1. DermaClear Cleanser
 2. C Infusion Serum - rano
 3. DermaClear Pads - 2 razy w tygodniu
 4. ZinClear SPF 30 Nude

 

SERIA: 3 zabiegi co 21-30 dni, dwa razy w roku

 

Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym naslonecznieniu: od września do maja

Cena: 180 zł

 

 

 

 

 

NanoPen (mezoterapia) + Retinol [4%]

Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.

 

WSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 1. DermaClear Cleanser
 2. C Infusion Serum - rano
 3. DermaClear Pads - 2 razy w tygodniu
 4. ZinClear SPF 30 Nude

 

SERIA: 6 zabiegów co 14-30 dni, dwa razy w roku.

 

Zabieg wykonywany sezonowo od września do kwietnia.

Cena: 250 zł

 

 

Jessner's Peel


Zabieg o silnym działaniu keratolitycznym, seboregulującym i przeciwzmarszczkowym, zawierający wiele substancji aktywnych wspomagających działanie złuszczające. Kombinacja rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym wykazuje wzmożone właściwości złuszczające. W formule zastosowano dodatkowo komórki macierzyste z lilaka pospolitego, które są inhibitorami bakterii Propionibacterium Acnes oraz hamują aktywność 5-alfa reduktazy, niwelując przyczynę zmian trądzikowych. Płyn Jessnera wywołuje zmiany w naskórku podobne do zastosowania retinoidów. Efekt zastosowania peelingu jest widoczny w momencie wykonywania zabiegu poprzez zniwelowanie wielkości i wypukłości krost, szczególnie podskórnych stanów zapalnych.

 

WSKAZANIA:

 

 

EFEKTY:

 

KURACJA PODTRZYMUJĄCA EFEKTY:

 1. DermaClear Cleanser
 2. Essential B5 Hydrating Serum - rano
 3. DermaClear Serum - wieczór
 4. DermaClear Pads - 2 razy w tygodniu
 5. SheerZinc SPF 30 Nude

 

SERIA: minimum 3 zabiegi co 21-30 dni, dwa razy w roku


Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu, od września do maja. Nie stosować u osób uczulonych na aspirynę (kwas acetylosalicylowy).

Cena: 170 zł

 

 

 

 
 
 
eStats error: Could not connect to database! (/home/weboski/domains/ebadan.pl/public_html/_nowa/estats/lib/core.class.php: 349)