sklep online facebook
Makijaż permanentny
obrazek

Celem makijażu permanentnego jest to, aby w sposób jak najbardziej naturalny podkreślić piękno każdej z nas. Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu ("kreski" na dolnej i/lub górnej powiece).

Pigmentacja medyczna lub paramedyczna to głównie pigmentacje prowadzone po zabiegach chirurgicznych oraz operacjach. Blizny na skórze głowy lub przerwane łuki brwiowe po wypadku.
Również blizny po zabiegach. Odtwarzanie brodawki oraz sutka po mastektomii jest bardzo odpowiedzialnym i trudnym zabiegiem. Najtrudniejsze jest stworzenie nowej areoli, idealnie pasującej do drugiej naturalnej oraz dopracowanie kształtu najbardziej zbliżonego do pierwowzoru.
W przypadku pigmentacji medycznych staramy się konsultować z lekarzem prowadzącym, aby zabieg był wykonany w odpowiednim stadium rehabilitacji.

 

Makijaż permanentny jest luksusem dla każdego, a w szczególności dla osób, które:

 

 


Makijaż permanentny utrzymujący się w zależności od typu i kolorytu skóry od 3 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na coś nowego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.

W zależności od rozległości makijaż permanentny może trwać od 60 minut do 2 godzin. W ciągu kilku dni po zabiegu makijaż ulega rozjaśnieniu i dlatego potrzebne jest jego uzupełnienie - korekta. W naszym salonie pracujemy na urządzeniu Swiss Liner zapewniającym całkowitą sterylność i komfort.Urządzenie jak i stosowane przez nas pigmenty posiadają Certyfikaty ISO 9001 EN 13485 i CE oraz spełniaja Europejskie Normy Medyczne.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują (do 2 godzin). Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

 

(W razie wątpliwości istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji lekarskiej)Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecone przez naszego lekarza.

W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.Pracujemy na:
Swiss Liner

Profesjonalnym, sterowanym mikroprocesorem urządzeniem nowej generacji do pigmentacji.

Najważniejsze cechy:

- wyjątkowo precyzyjna pigmentacja
- perfekcyjne, dopieszczone linie
- stała kontrola głębokości i odległości wkłuć igły
- praca cicha, dokładna, bez wibracji
- delikatne drapanie skóry
- nie wywołuje uczuć dyskomfortu
- zabiegi bezkrwawe, nisko inwazyjne
- moduły o różnych konfiguracjach igieł
- bezpieczne, higieniczne
- dopuszczenia i certyfikaty UE

 

 

 

Metoda Piórkowa

Z przyjemnością pragniemy zaproponować precyzyjną metodę ręcznego wykonania włosków w obrębie wyznaczonego kształtu łuku brwiowego, znaną pod nazwą piórkowa, lub Taffy.


Zastosowanie metody piórkowej najlepiej sprawdza się w sytuacjach kiedy brwi potrzebują jedynie uzupełnienia dla nadania kształtu czy wzmocnienia gęstości. Wykonane włoski wyglądają niesamowicie realistycznie tak, że trudno je odróżnić od naturalnych.
Metoda gwarantuje bezpieczeństwo wykonanego zabiegu, gdyż w trakcie jej stosowania barwnik wprowadzany jest jedynie w naskórek nie powodując uszkodzenia skóry właściwej. W związku z tym utrzymuje się do kilku lat, ponieważ z upływem czasu złuszcza się wraz z naszym naskórkiem.
Oprócz korekty brwi ręczna metoda Taffy umożliwia również wykonanie naturalnej lub dekoracyjnej pigmentacji kresek na powiekach. W zależności od upodobania czy też obowiązującej mody można sobie zażyczyć mocne kreski typu Eyeliner lub całkowicie delikatne jedynie na samej linii rzęs, tak aby je zagęścić. Reasumując:

 

 

 

 

 

 

 

 

          metoda ta pozwala w połączeniu z metodą tradycyjną (podcień) osiągnąć tzw efekt 3D

 

 

 

 

eStats error: Could not connect to database! (/home/weboski/domains/ebadan.pl/public_html/_nowa/estats/lib/core.class.php: 349)