Oprawa oka + Makijaż

1. Regulacja łuku brwiowego

2. Henna

3. Przedłużanie rzęs metodą 1:1:

Nouveau Lashes Extension to rewelacyjna technika przedłużaniai zagęszczania rzęs, Nouveau Lashes to doklejanie syntetycznych rzęs do uzyskania oczekiwanego efektu – gęstych, dłuższych nawet o 50% rzęs, nadających wyrazistość oku.

Rzęsy kaszmirowe są bardzo delikatne i miękkie w dotyku. Przypominają rzęsy z norki syberyjskiej, czyli rzęsy pochodzenia naturalnego. Mają bardzo intensywny, kruczoczarny kolor. Gdy się je zaaplikuje, mają ładny połysk i są bardzo lekkie. Są wygodne w noszeniu i nie obciążają naturalnych rzęs, wyglądają bardzo estetycznie i pieknie zdobią oczy. Bardzo dobrze sprawdzają się przy metodzie 1:1. Występują w dwóch grubościach: 0,15 mm i 0,2 mm. Pierwsza grubość jest najczęściej stosowana, dla osób,
których naturalne rzęsy są średniej grubości. 0,2 mm zaleca się osobom, których struktura włosa jest niezwykle mocna. Co zaś tyczy się długości to dostępne są od 8-14mm. W Polsce dostępne są skręty B i C.Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest specjalny kształt takiej rzęsy. Gdyby przekroić zwykłą rzęsę stosowaną do aplikacji jej kształt będzie okrągły, kaszmirowa zaś będzie spłaszczona. Dzięki takiej budowie, powierzchnia, gdzie aplikuje się klej jest znacznie większa. Daje to możliwość nałożenia więcej kleju na pojedynczą rzęsę. W rezultacie klej dłużej się trzyma i czas noszenia zaaplikowanych rzęs się wydłuża.

Rzęsy z norki to produkt naturalny, pozyskiwany z włosia norki. Charakteryzują się stałą grubością i różna długością. Pojedyncze włoski są wyczesywane z ogonków norek syberyjskich, podczas czego żadnej norce nie dzieje się krzywda, więc miłośnicy zwierząt mogą być spokojni. Dają naturalniejszy efekt i dłużej „się noszą”. Przez to, że nie są idealnie tej samej długości, świetnie imitują rzęsy naturalne.

4. LVL:

Lifting rzęs najnowszej generacji to zabieg, który pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych, zdyscyplinowanych i podkręconych rzęs. Efekt widoczny od zaraz, który utrzymuje się nawet do 8 tygodni. LVL polecany jest dla osób posiadających proste i krótkie rzęsy- co nie oznacza, że nie mogą z niego skorzystać kobiety o długich i gęstych rzęsach.

5. Semi – permanent MASCARA

Zabieg NouveauSCARA polega na zaaplikowaniu na rzęsy naturalne pół-permanentnego tuszu, który utrzymuje się przez 3-4 tygodnie. Aplikacja daje efekt pogrubienia rzęs i jest wodoodporna. Polecany jest przede wszystkim klientkom, które mają mocne i długie rzęsy naturalne – NouveauSCARA uwydatni ich naturalne piękno.

6. Makijaż dzienny

7. Makijaż okolicznościowy

8. Makijaż ślubny